top of page

ETKİNLİĞİNİZE ÖZEL

Deneyim Yaratın

ETKİNLİK

Deneyimi

En iyi etkinlikler, büyük bir heyecan dalgası yaratabilen coşkun deneyimlerdir. Kitleyi heyecanlandırmanın en etkili yolu, hikayeler aracılığıyla duygulara dokunmaktır. Etkinlik öncesi iletişimden ana sahne ve ara sunumlara, hatta etkinlik sonrası standlara kadar tüm yolculuk boyunca en küçük etkileşimler bile önemlidir. Kitlenize asla unutamayacakları bir etkinlik yaşatmak için birlikte iletişim stratejinizi planlayalım ve hikaye anlatımı, tasarımı ve üretimi konusunda size rehberlik edelim. 

ANA & PARALEL
OTURUMLAR

Sahne bizim işimiz! Entegre bir etkinlik deneyimi oluşturmak ve sahneden en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız, tecrübemizi sunmaya hazırız. Size sadece senaryo ve tasarım konusunda yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda fiziksel ortamı ve teknolojik olanakları değerlendirmenize yardımcı olabilir ve en iyi etkiyi nasıl elde edebileceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz.

STRATEJİ &
TEMA

Etkinlik tema ve stratejiniz ‘unutulmaz’ olmalı ve etkinlikten sonra bile insanlar arasında konuşulmaya devam etmelidir. Bu muhteşem temayı yaratabilmeniz için yanınızda olacağız. Ne söyleyeceğiniz kadar, nasıl söyleyeceğinizi de belirleyen kapsamlı stratejilere geliyoruz. Mesajınızı etkinliğinizin her katmanında ve kanalında hayata geçirecek çok önemli yaratıcı konseptler tasarlıyoruz. Unutmayın! İçeriğiniz ne kadar güçlenirse, katılımcılarınız nezdinde o kadar değer kazanacaktır.

STANT
DENEYİMLERİ

Başarılı bir sunum, bir aksiyon ortaya çıkarmalıdır. Sunumunuza ilgi çekici ve harekete geçirici mesajlar ekleyerek kitlenizin standınızı ziyaret etmelerini sağlayabilirsiniz. Sunum temalarınızı standınıza genişleterek izleyicilerinizin yolculuk deneyimini derinleştirin. Büyük fikrinizi, katılımcılarınızın etkileşime girmekten zevk duyacakları fiziksel bir alanda işaretler ve grafiklerle destekleyeceğiz.

MULTİMEDYA
İÇERİKLER

Seyircilerinizin harekete geçtiklerini görmek istiyorsanız, sunumunuza hareket katın! Videolar, ses, animasyonlar, 360 derece video, izdüşüm gönderimi, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklikler. Teknolojinin tüm imkanları, mesajınızın altını çizmek için kullanılmayı bekliyor. Mesajlarınızı unutulmaz kılacak en etkili ve yenilikçi yaklaşımları bulmanız konusunda size rehberlik edeceğiz.

KİOSK &
DİJİTAL TABELA

Bazen mesajınızın kendi kendisini anlatması gerekir. Sunumunuzun bir sunucu olmadan da anlaşılması gerekiyorsa, zaman içinde kendini kanıtlamış aynı ilkeleri kullanırız, fakat bunları anlatılara uygularız. Siz müşterilerinizin deneyimlerini önemsiyorsunuz, biz bu yüzden bunlara öncelik veririz ve soruları cevaplayan ve müşterilerinizin sizi anlamasına yardımcı olan anlamlı etkileşimler yaratırız. Sanki sunumu siz yapıyormuşsunuz ama sizin yerinizde harika bir etkileşimli ekran varmış gibi.

TAMAMLAYICI
MATERYALLER

Sunum yapan kişiler bazen slaytlarını izleyiciye "bırakmak" istedikleri bilgilerle tıka basa doldurur. Bu sunumunuza gereksiz bir yük bindirmek ve ana mesajın gücünü azaltmaktan başka bir işe yaramaz. Bunu yapmak yerine, tüm bu ekstra içeriği basılı bir kit içine koyun. Bu kitler, müşterilerinize verebileceğiniz mükemmel bir ön bilgilendirici materyal ve referanstır. Sunumunuz sona erse de, basılı materyaller seyirciyle konuşmayı sürdürür ve ana mesajı güçlendirmeye devam eder. 

HABER Bülteni

TEKLİF Alın

Mümkün olan en iyi teklifi verebilmek için size birkaç önemli sorumuz var.

Lütfen aşağıdaki formu doldurun ve en kısa sürede teklifinizi gönderelim.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Teklif Alın
bottom of page