top of page

SUNUMLARINIZI

Ölçeklenebilir Yapın

ŞABLON

Sistemleri

Şirketinizde yapılan her sunumun etki yaratmasını kolaylaştırın. Tutarlı bir marka kimliği yansıtmaya bizim kadar takıntılıysanız, bunun için çalışanlarınızın tek bir şablondan fazlasına ihtiyaç duyacağını bilirsiniz. Her sunum türü için ekibinize bir dizi şablon vererek, fikirlerini marka kimliğine zarar vermeden aktarmalarına yardımcı olun.

ŞABLON
PRENSİPLERİ

Slaytlar, marka stratejisinin bir parçasıdır. Personelinizin kopyala-yapıştır slaytlara izleyicinin “gözünü korkutacak” şekilde yerleştirdikleri logolar iletişim stratejinize zarar verir. İzleyicinin gözünü korkutan slaytlara veda etme zamanı geldi! Şablon sistemlerimiz, yeni içeriklerin önceden onaylanmış görsel öğeler ve kurallar dahilinde oluşturulabilmesini sağlar.

ŞABLON
ELEMENTLERİ

Sunumlarda mesajın etkisini görsel öğelerin kullanımı belirler.  Tasarımcılarımız, estetik görünüşe sahip, akıllı ve etkili görsellerle markanıza özgü bir kütüphane oluşturur ve sunum yapacak herkesin onaylanmış görsel öğelere kolayca erişmesini sağlar. Personelinizin her sunum için kullanıma hazır öğelerle verimli ve üretken çalışmasını sağlayın.

SUNUMSAL KİMLİK KULLANIM KLAVUZU

Kılavuzlar, markanızın pazarlama karması boyunca nasıl uygulanması gerektiğini tanımlar. Şirketiniz için özel olarak hazırlanan kullanım kılavuzu, sunum yapacak personelinizin görsel öğeleri, yazı tipi boyutlarını, renkleri ve grafikleri doğru şekilde kullanmasını sağlar, sunumlarınızın seçilen sunum tarzı ile uyumlu olmasına yardımcı olur. Kullanıcılar, bir sunum oluşturmak için şablonu nasıl kullanacaklarını öğrenmek istediklerinde, kılavuzdaki ayrıntılı yönlendirmelerden faydalanabilirler.

ŞABLON
EĞİTİMİ

Markanızı anlatan yeni bir şablon sistemi satın almak tek başına yeterli değildir. Ekibinize yeni şablon sistemini kullanmayı öğretmek, onların hızlanmasına yardımcı olur. Kişisel eğitimlerimiz ve videolarımız basit ve kapsamlı, hatta bazen de eğlencelidir. Ekibinizin şablondan yararlanmalarını sağlayın ve yatırım getirinizi artırın.

Referans PROJELER

HABER Bülteni

Sunum trendleri ve iletişim ipuçlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun

TEKLİF Alın

Mümkün olan en iyi teklifi verebilmek için size birkaç önemli sorumuz var.

Lütfen aşağıdaki formu doldurun ve en kısa sürede teklifinizi gönderelim.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Teklif Alın
bottom of page