top of page

SAHNEYE DOĞRU

Bir Adım Atın

SUNUM

Koçluğu

İster bir konferansta açılış konuşması, isterse iş arkadaşlarınıza veya müşterilerinize sunum yapıyor olun, içerikten sunuşa kadar konuşmanızın her aşamasında çevrenizdekilerin dikkatini çeken parlak bir ışık yayabilirsiniz. Kişisel auranızı güçlendirmek için, etkileyici bir hikaye anlatmanıza ve bir iletişimci olarak etkinizi artırmanıza yardımcı olacak içerik ve antrenörlük paketleri sunuyoruz.

BİREYSEL
KOÇLUK

Hayatınızın en önemli konuşmasına mı hazırlanıyorsunuz? Ya da düzenli olarak yaptığınız konuşmaları güçlendirmek ve sunum becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Her iki opsiyonda da, ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunacağımız antrenörlük hizmetimizi size özel olarak kişiselleştireceğiz.

İÇERİK
DANIŞMANLIĞI

Hafif bir dokunuşa veya derin bir analize ihtiyacınız olsun, içerik ekibimiz konuşmanızı daha etkili hale getirmenize yardımcı olabilir. İçeriğinizi sıfırdan oluşturmak için sizinle birlikte çalışabiliriz ya da büyük fikrinizi daha etkili bir şekilde iletebilmeniz için içeriğinizi inceleyebilir, düzenleyebilir ve geliştirebiliriz.

CEZBEDİN
EĞİTİM ATÖLYESİ

Konuşmanızın içeriğine tamamen hakimseniz ve bir izleyici kitlesinin önünde pratik yapmaya hazırsanız, topluluk önünde konuşma atölyesi tam size göre. Dünyanın en iyi konuşmacılarının özelliklerini (dinamizm, rahatlık ve empati) kazanmanıza yardımcı olmak için, konuşmanızı gün boyunca dört kez sunacak ve geri bildirim ile yardım alacaksınız. Dahası, uzman antrenörlerimiz gizli yeteneklerinizi keşfetmenize yardımcı olacak, böylece kitlenizi gerçekten büyüleyebileceksiniz.

KONUŞMA METNİ
YAZIMI

Ödüllü konuşma yazarlarımız ister iç isterse dış mecrada olsun, kitlenizi harekete geçirecek harika bir konuşma yapmanıza yardımcı olabilir. İlk önce konuşma yaptığınız kitleyi ve hedeflerinizi analiz ederek işe başlayacağız. Daha sonra, büyük fikrinizi ve destekleyici içerikleri geliştirmenize ve her kelimesi güç dolu olan ilgi uyandırıcı bir konuşma yapmanıza yardımcı olacağız.

Referans PROJELER

HABER Bülteni

Sunum trendleri ve iletişim ipuçlarından haberdar olmak için bültenimize abone olun

TEKLİF Alın

Mümkün olan en iyi teklifi verebilmek için size birkaç önemli sorumuz var.

Lütfen aşağıdaki formu doldurun ve en kısa sürede teklifinizi gönderelim.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Teklif Alın
bottom of page