top of page

SUNUM BECERİNİZİ

Güçlendirin

egitim

SUNUM

Eğitimleri

Fikirlerinizi parlak bir şekilde ifade edip, yöneticilerinize beğendirdiğinizde veya iş arkadaşları ile müşterilerinizi harekete geçirdiğinizde özgüveninizin günden güne arttığını fark edeceksiniz. Ekip ve birey atölyelerimizde size SunumOkulu™ eğitimlerini öğretiyor ve sizleri fikirlerinizin değişim yaratma potansiyeliyle tanıştırıyoruz.

HİKAYE YAZARLIĞI
EĞİTİMİ

İyi sunumların hikayeleri vardır. En iyi konuşmacılar dikkat çekmek istedikleri konuları hikayeleri kullanarak anlatırlar. İnsanların aklında kalanlar genelde hikayelerdir. Kendi hikayenizi yazmanız konusunda size yardımcı olalım.

Hikaye Yazarlığı
HİKAYE TASARIMI
EĞİTİMİ

Hikayenin ve görsel anlatımların birleşik gücünü kullanarak bir sonraki sunumunuzu hazırlayın. Bu sayede seyirciniz ile bir bağlantı kuracak ve onları dönüştürme şansına sahip olacaksınız.

Hikaye Tasarımı
HİKAYE ANLATICILIĞI
EĞİTİMİ

Seyircinizin dikkatini çekmek ve harekete geçirmek için sunumunuzun yapısı içerisinde hikaye ve sinema derslerini uygulamalı öğrenin. Hikayelerin ikna edici günücü kullanın.

Hikaye Anlatımı
SLAYT TASARIM
LABORATUVARI

Zamanınızı PowerPoint®'de harcamayı bırakın ve hızlı hareket etmeyi, temiz, etkileyici slaytlar tasarlamayı öğrenin. Bu laboratuvar size hemen kullanmaya başlayabileceğiniz becerileri sunar.

Slayt Tasarım Lab.
CEZBEDİN™
ATÖLYESİ

Seyircinizin önünde yapacağınız sunumlarda, varlığınızı ve etkilerinizi geliştirin. İçsel yaklaşımımız ile güçlü yanlarınızı güçlendirin ve kötü alışkanlıklarınızı ortadan kaldırın.

Cezbedin Atölyesi
SUNUMOLOJİ™
EĞİTİMİ

Bu eğitim ile sadece 1 veya 2 günde daha etkili ve şık sunumlar hazırlayabilecek, ikna eden hikayeler, ilgi çeken tasarımlar ve değer katan slaytlar oluşturabileceksiniz.

Sunumoloji
ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR
EĞİTİMLER

Şirketler benzersizdir, o yüzden eğitim müfredatları da benzersiz olmalıdır. SunumOkulu™ eğitimlerinin modüler yapısı, şirketlerin kendine özgü ihtiyaçlarına uyum gösterecek şekilde esnektir. Şirketinizi analiz ediyor ve sizin için en uygun modülleri, en uygun planlamayla birlikte sunuyoruz. Hızlı ve ölçülebilir verimlilik artışı için modüler eğitim planlamasını test edin.

Özelleştirilebilir
UZAKTAN & CANLI
EĞİTİMLER

Sunum becerilerinizi geliştirebilmek için kişisel konfor alanınızdan ayrılmanız gerekmez. Uzman eğitmenler tarafından verilen SunumOkulu™ eğitimleri, online ve canlı olarak siz neredeyseniz oraya geliyor. Sizin için uygun olan eğitim paketini seçin ve hemen başlayın. 

Online Eğitimler

HABER Bülteni

TEKLİF Alın

Mümkün olan en iyi teklifi verebilmek için size birkaç önemli sorumuz var.

Lütfen aşağıdaki formu doldurun ve en kısa sürede teklifinizi gönderelim.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Teklif Alın
bottom of page